5 Şubat 2017 Pazar

Turkcell bedava internet 2017

Merhaba arkadaşlar 2017'ye bomba gibi paylaşımlarla girdik diyebilirim Turkcell operatörüne olan yoğun ilgiden dolayı Turkcell  bedava internet paylaşımı yapıyorum diğer operatörler de ( türk telekom, Vodafone) merak etmesinler yakında onlar içinde bedava internet paylaşılacaktır. Türkiye'nin en büyük operatörlerden olan Turkcell bildiğiniz üzere birçok kampanya yapıyor ve bu kampanyalar sonucunda bizlere hediye internet, dakika veya SMS veriyor. Turkcell bedava internet kampanyalarına katılmak için SMS atıyoruz veya Google playstore'dan Turkcell'in uygulamalarını indirip katılıyoruz. Şimdi sizlere Turkcell 1Gb bedava internet almayı anlatıcam.

Turkcell bedava internet

Gnç uygulamasını indir 1 GB internet kazan 

Turkcell'in gençlere özel uygulaması olan gnç uygulamasını indiren herkez 1 GB internet in sahibi oluyor . Kampanya 30 Haziran 2017 ye kadar geçerlidir. Kampanyadan tüm turkcellli olan faturalı veya faturasız yani hazır kartlı olanlar faydalanabilir. Ayrıca 1 GB internet 1 haftalıktır. Uygulamayı Google playstore'dan veya App Store'dan indirebilirsiniz. 
Turkcell 1 GB bedava internet

Kampanya'ya katılmak için 

  • Turkcell'in kendi sayfasından katılabilirsiniz link: tıkla
  • Veya Google play & App Store'dan gnç uygulamasını indirip katılabilirsiniz.
  • Veya Turkcell hesabım uygulamasına giriş yapıp hazır kart kampanyalarına tıklayıp internet kampanyalarında gnç kampanyasını bulup katılabilirsiniz.

Güncelleme:

Turkcell in yeni yapmış olduğu bir kampanya 14 Şubat a kadar gnç uygulamasından musleraya gol atanlara 2Gb internet veriyor internet 14 subat günü hattınıza yüklenir.

Soru ve önerilerinizi yorumdan belirtebilirsiniz, yorumlarınızı bizim için önemlidir mutlaka yorum yapınız.

Related Posts

Turkcell bedava internet 2017
4/ 5
Oleh

2 yorum

Tulis yorum
avatar
Adsız
5 Şubat 2017 13:52

Teşekkürler 1 GB internet kazandım :)

Reply